WordPress.com sunar

Yazılım Amelesi

2013 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket, 2013 içinde bu blogda yayınlanan bir yazıyı temsil eder. Ayrıca, çünkü biz paylaşmayı severiz, Github üzerinde bir jQuery eklentisi olarak havai fişekleri kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz 0 içinde 2013 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Sydney Opera House'daki konser salonu 2,700 kişiyi barındırır. Bu blog, 2013 içinde yaklaşık 12.000 kez görüntülendi. Eğer bu Sydney Opera House'da bir konser olsaydı, bu kadar insanın onu görmesi kapalı gişe yaklaşık 4 gösteri alacaktı.

2013 içinde, 13 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 24 yazıya çıkıyor. 14 resim yüklendi, toplamda 2 MB. Bu yaklaşık aylık bir resim.

Yılın en yoğun günü 390 hit ile Haziran 8th oldu. O gün en popüler yazı #direngezi Bize Neler Öğretti? idi.

2013 içindeki atraksiyonlar

Bunlar 0 içinde 2013 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2013 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. eksisozluk.com
 2. twitter.com
 3. antik.eksisozluk.com
 4. facebook.com
 5. ankarajug.org

Bazı ziyaretçiler daha çok galaxy s2 şarj sorunu, samsung galaxy s2 şarj sorunu, s2 şarj sorunu ve .galaxy s2 pil sorunu için, arama yaparak geldi.

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 52 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve .Avrupa Birliği

Onlar kimlerdi?

2013 içinde en çok yorumlanan yazı Samsung Galaxy S2'ye CyanogenMod Yükleme

Bunlar, bu blogdaki 5 en aktif yorumcu oldular:

 • 1 ümit 6 yorum
 • 2 Murat 1 yorum
 • 3 cigi 1 yorum
 • 4 yasin 1 yorum
 • 5 osman 1 yorum

2014 içinde görüşürüz

2013 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. Biz 2014 içinde tekrar size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz! Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

WordPress.com

Yazılım Amelesi

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2014 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!