Android için VPN Çözümü

Ameleler,

Başvekilimiz sağolsun, halkımızı internet konusunda daha da bilinçlendirmek ve daha yeni teknolojileri öğretmek için var gücüyle çalışıyor. Halkımızın yeterince DNS öğrendiğine ikna olduğu için sırada VPN olduğunu düşündü ve Twitter ile Youtube’u kapattı.

Android telefonlarımızda kullanacağınız değişik VPN çözümleri mevcut, ama hangisinin iyi ve güvenilir olduğunu bilemiyor olabilirsiniz. Kendim Galaxy S2 kullandığım için ben de biraz araştırdım. Benim size önerim, Psiphon VPN olacaktır. Bu uygulamayı ben yazmadım, o yüzden size önermiyorum. Psiphon, BestVPN tarafından en iyi VPN çözümü olarak önerilmiş. Ayrıca, açık kaynaklı (open-source) bir proje olduğu için, güvenilirlik konusunda kafanız kurcalanıyorsa kodu incelyebilirsiniz.

İnternet yasaklarının bu şekilde çözülmeyeceğini hatırlayınız, ona göre davranınız.

  • veli
  • 14 Tem 2016

  Gardaş sen şimdi öneriyor musun, önermiyor musun karar ver! Cümlenin birinde önerirken, diğerinde önermemişsin!

  • Ben bu uygulamayı ben yazdım diye değil (ki ben yazmadım), BestVPN tarafından en iyi VPN çözümü olarak gösterildiği için öneriyorum diyorum. Anlaşılır olmuştur umarım.

   Cümleyi doğru okumak ve anlamak, yorum yazarken tavrımıza ve tarzımıza dikkat etmek önemli.

   Ayrıca, bu yazı 2 yıl öncesine ait. O günden beri yeni uygulamalar çıktı. Android için Orbot uygulamasını da (https://play.google.com/store/apps/details?id=org.torproject.android) tavsiye ederim.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: